Współpraca

Serdecznie zapraszamy państwa do wsparcia naszych działań mających na celu animowanie środowiska podróżniczego w Lublinie i na terenie Lubelszczyzny, poszerzanie wiedzy o zagranicznych kulturach i pokazanie, że podróże na własną rękę to nic trudnego. Naszą inicjatywą chcemy zachęcić ludzi do innego spojrzenia na turystykę i obalać stereotypy, przez które nie widzimy świata takim, jakim jest na prawdę. Liczymy, że nasze spotkania zaszczepią w uczestnikach nowe pasje, a Ci, którzy chcieliby ruszyć w świat, uwierzą w to, że nawet najbardziej szalony i z pozoru absurdalny pomysł na podróż da się zrealizować.

Poszukujemy sponsorów, którzy zechcą wesprzeć naszą inicjatywę. Oferujemy bardzo korzystne warunki współpracy – możliwość promocji Twojej firmy na spotkaniach, we wszystkich materiałach promocyjnych, na naszej stronie internetowej i profilu na Facebooku. Jesteśmy także otwarci na nieszablonowe rozwiązania i kreatywne pomysły. Współpracowaliśmy już z portalem nocowanie.pl, serwisem noclegowym nr 1 w Polsce, oraz księgarnią podróżniczą Bezdroża.

Nasze spotkania cieszą się dużą frekwencją i wciąż rozwijają się, regularnie bierze w nich udział 200 osób. Od listopada 2014 roku współpracujemy ponadto z Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. Po więcej informacji o Kontynentach, m.in o naszych patronach medialnych i sposobach promocji zapraszamy do działu o nas.

Zapraszamy do kontaktu!